Home TV Raspored

TV Raspored

09:30 Yoga i pilates, emisija o sportu
09:45 TV prodaja
10:00 Vijesti i vrijeme (R)
10:25 TV prodaja
10:55 Čuvarica priča, obrazovna emisija
11:05 TV prodaja
11:20 ICT bussines (R)
12:05 Otvoreno nebo (R)
12:30 TV prodaja
12:45 Priprema pozor sport (R)
13:40 TV prodaja
14:10 Inspiraona (R)
14:55 TV prodaja
15:30 Otvoreno nebo, dokumentarna emisija
15:55 Čuvarica priča (R)
16:05 Istra (R)
16:15 Vijesti i vrijeme, informativna emisija
16:35 Zemlja emocija (R)
17:55 TV prodaja
18:15 Vijesti i vrijeme (R)
18:30 Pitanje vremena, obrazovna emisija
19:00 TOP 40 strana lista (R)
19:35 TV prodaja
20:05 Istra, dokumentarna emisija
20:15 Vijesti i vrijeme, informativna emisija
20:45 Slučajni prolaznici, dokumentarna emisija
20:50 Zemlja emocija, zabavana emisija
22:15 Vijesti i vrijeme (R)
22:45 TV prodaja
23:00 Astro plus (18)
09:30 Yoga i pilates, emisija o sportu
09:45 TV prodaja
10:00 Vijesti i vrijeme (R)
10:25 TV prodaja
10:55 Čuvarica priča, obrazovna emisija
11:05 TV prodaja
11:20 Istra (R)
12:05 Top 30 domaća lista (R)
12:05 Otvoreno nebo, dokumentarna emisija
12:30 TV prodaja
13:00 Šareni svijet (R)
14:00 TV prodaja
14:30 Pravi ritam (R)
15:45 TV prodaja
16:00 Čuvarica priča (R)
16:15 Intervju tjedna, informativna emisija
16:35 Zemlja emocija (R)
17:55 Moja smjena, obrazovna emisija
18:10 Ma ki ruži po kužini
18:35 Vidici (R)
19:05 Iz srca Europe (R)
19:35 TV prodaja
20:05 Čuvarica priča, obrazovna emisija
20:20 Intervju tjedna (R)
20:45 Sidi da ti rečen, dokumentarna emisija
21:15 Rotor, emisija o sportu
22:00 ICT bussines (R)
22:45 TV prodaja
23:00 Astro plus (18)
09:30 Yoga i pilates, emisija o sportu
09:45 TV prodaja
10:00 Intervju tjedna (R)
10:20 Slučajni prolaznici (R)
10:25 TV prodaja
10:55 Čuvarica priča, obrazovna emisija
11:05 TV prodaja
11:20 Istra (R)
11:25 Kratki rezovi (R)
12:05 Otvoreno nebo (R)
12:30 TV prodaja
12:45 Cenzura, informativna emisija
13:45 TV prodaja
14:15 Vidici/Kult kulture emisija iz kulture
14:45 Ča su me navadili, obrazovna emisija
14:55 TV prodaja
15:30 Otvoreno nebo, dokumentarna emisija
15:55 Čuvarica priča (R)
16:05 Istra (R)
16:15 Vijesti i vrijeme, informativna emisija
16:35 Rotor (R)
17:20 Što ti misliš, zabavna emisija
18:05 Slučajni prolaznici, dokumentarna emisija
18:15 Vijesti i vrijeme (R)
18:35 Kratki rezovi, dokumentarna emisija
19:10 Zajedno, zabavna emisija
19:35 TV prodaja
20:05 Istra, dokumentarna emisija
20:15 Vijesti i vrijeme, informativna emisija
20:45 Ča su me navadili (R)
20:55 Pravi ritam, zabavna emisija
22:15 Vijesti i vrijeme (R)
22:45 TV prodaja
23:00 Astro plus (18)
09:30 Yoga i pilates, emisija o sportu
09:45 TV prodaja
10:00 Vijesti i vrijeme (R)
10:25 TV prodaja
10:55 Čuvarica priča, obrazovna emisija
11:05 TV prodaja
11:20 Istra (R)
11:25 Školska liga, emisija o sportu
12:05 Otvoreno nebo (R)
12:30 TV prodaja
12:45 Sidi da ti rečen, dokumentarna emisija
13:10 Zajedno (R)
13:40 TV prodaja
14:10 Što ti misliš (R)
14:55 TV prodaja
15:30 Otvoreno nebo, dokumentarna emisija
15:55 Čuvarica priča (R)
16:05 Istra (R)
16:15 Vijesti i vrijeme, informativna emisija
16:35 Pravi ritam (R)
17:50 Moja smjena (R)
18:15 Vijesti i vrijeme (R)
18:35 Cenzura (R)
19:35 TV prodaja
20:05 Istra, dokumentarna emisija
20:15 Vijesti i vrijeme, informativna emisija
20:45 Storie senza confini, informativna emisija
21:25 Četiri zemlje jedna Istra, informativna emisija
22:15 Vijesti i vrijeme (R)
22:45 TV prodaja
23:00 Astro plus (18)
09:30 Yoga i pilates, emisija o sportu
09:45 TV prodaja
10:00 Vijesti i vrijeme (R)
10:25 TV prodaja
10:55 Čuvarica priča, obrazovna emisija
11:05 TV prodaja
11:20 Moja smjena (R)
11:30 Pitanje vremena (R)
12:05 Otvoreno nebo (R)
12:30 TV prodaja
12:45 Iz srca Europe, informativna emisija
13:15 Automoto, emisija o sportu
13:50 TV prodaja
14:20 Top 40 strana lista
14:55 TV prodaja
15:30 Otvoreno nebo, dokumentarna emisija
15:55 Čuvarica priča (R)
16:05 Istra (R)
16:15 Vijesti i vrijeme, informativna emisija
16:35 Storie senza confini (R)
17:10 Četiri zemlje jedna Istra (R)
17:55 TV prodaja
18:15 Vijesti i vrijeme (R)
18:35 Inspiraona, talk -show
19:20 Moja smjena (R)
19:40 TV prodaja
19:55 Istra, dokumentarna emisija
20:15 Vijesti i vrijeme, informativna emisija
21:15 Ljetni sport, emisija o sportu
22:15 Vijesti i vrijeme (R)
22:45 TV prodaja
23:00 Astro plus (18)
09:30 Yoga i pilates, emisija o sportu
09:45 TV prodaja
10:00 Vijesti i vrijeme (R)
10:25 TV prodaja
10:55 Čuvarica priča, obrazovna emisija
11:05 TV prodaja
11:20 Četiri zemlje jedna Istra (R)
12:05 Otvoreno nebo (R)
12:30 TV prodaja
12:45 Školska liga (R)
13:20 Vidici (R)
13:50 TV prodaja
14:20 Top 30 domaća lista, glazbena emisija
14:55 TV prodaja
15:30 Otvoreno nebo, dokumentarna emisija
15:55 Čuvarica priča (R)
16:05 Istra (R)
16:15 Vijesti i vrijeme, informativna emisija
16:35 Ljetni sport (R)
17:35 Automoto (R)
18:15 Vijesti i vrijeme (R)
18:35 Šareni svijet, obrazovna emisija
19:35 TV prodaja
20:05 Istra, dokumentarna emisija
20:15 Vijesti i vrijeme, informativna emisija
20:45 Slučajni prolaznici, dokumentarna emisija
20:50 Zemlja emocija, zabavana emisija
22:15 Vijesti i vrijeme (R)
22:45 TV prodaja
23:00 Astro plus (18)
09:30 Yoga i pilates, emisija o sportu
09:45 TV prodaja
10:00 Vijesti i vrijeme (R)
10:25 TV prodaja
10:55 Čuvarica priča, obrazovna emisija
11:05 TV prodaja
11:20 Istra (R)
11:25 Storie senza confini (R)
12:05 Otvoreno nebo (R)
12:30 TV prodaja
12:45 Maki ruži po kužini (R)
13:10 Rotor (R)
13:50 TV prodaja
14:20 Kratki rezovi (R)
14:55 TV prodaja
15:30 Otvoreno nebo, dokumentarna emisija
15:55 Čuvarica priča (R)
16:05 Istra (R)
16:15 Vijesti i vrijeme, informativna emisija
16:35 Zemlja emocija (R)
17:55 TV prodaja
18:15 Vijesti i vrijeme (R)
18:35 Priprema pozor sport, emisija o sportu
19:30 Slučajni prolaznici, dokumentarna emisija
19:35 TV prodaja
20:05 Istra, dokumentarna emisija
20:15 Vijesti i vrijeme, informativna emisija
20:45 Slučajni prolaznici, dokumentarna emisija
20:50 Zemlja emocija, zabavana emisija
22:15 Vijesti i vrijeme (R)
22:45 TV prodaja
23:00 Astro plus (18)