Home TV Raspored

TV Raspored

07:00 - TV Prodaja
08:00 - Yoga i pilates, emisija o zdravlju
08:15 - Vijesti (R)
08:40 - TV prodaja
08:55 - Čuvarica priča (R)
09:05 - Šareni svijet, obrazovni program
10:05 - Glazba za djecu, glazbeni program
10:20 - TV prodaja
10:35 - Rivijera (R)
11:10 - TV prodaja
11:25 - Putomanija, dokumentarni program
11:35 - Otvoreno nebo, dokumentarni program
12:05 - TV prodaja
12:20 - Ružičasto, zabavni program
13:35 - TV prodaja
13:50 - 100 godina prije: Istra (R)
13:55 - Slučajni prolaznici (R)
14:00 - Školska liga
14:30 - TV prodaja
14:45 - TOP 40 strana glazba (R)
15:15 - TV prodaja
15:30 - Otvoreno nebo, dokumentarni program
16:00 - Vijesti, informativni program
16:15 - Zemlja emocija (R)
17:15 - Storie senza confini (R)
18:00 - Vijesti (R)
18:20 - Zajedno, dokumentarni program
19:00 - Rivijera, zabavni program
19:40 - Čuvarica priča, obrazovni program
19:50 - 100 godina prije: ISTRA, dokumentarni program
20:00 - Vijesti, informativni program
20:30 - Slučajni prolaznici, dokumentarni program
20:40 - Zemlja emocija, zabavni program
22:00 - Vijesti (R)
22:30 - Vidici, umjetnost i kultura
23:00 - Astro plus (18)
07:00 - TV PRODAJA
08:00 - YOGA I PILATES, emisija o zdravlju
08:15 - VIJESTI (R)
08:40 - TV PRODAJA
08:55 - ČUVARICA PRIČA (R)
09:05 - ŠARENI SVIJET, obrazovni program
10:05 - GLAZBA ZA DJECU, glazbeni program
10:20 - TV PRODAJA
10:35 - RIVIJERA (R)
11:10 - TV PRODAJA
11:25 - PUTOMANIJA, dokumentarni program
11:35 - OTVORENO NEBO, dokumentarni program
12:05 - TV PRODAJA
12:20 - PRIPREMA, POZOR, SPORT! (R)
13:20 - TV PRODAJA
13:35 - 100 GODINA PRIJE: ISTRA (R)
13:40 - SLUČAJNI PROLAZNICI (R)
13:50 - LJETNI RITAM (R)
14:45 - INTERVJU TJEDNA (R)
15:00 - 100 GODINA PRIJE: ISTRA (R)
15:05 - TV PRODAJA
15:20 - GLAZBA
15:30 - OTVORENO NEBO, dokumentarni program
16:00 - TJEDNIK, informativni program
16:30 - ZEMLJA EMOCIJA (R)
17:35 - SLUČAJNI PROLAZNICI (R)
18:00 - INTERVJU TJEDNA (R)
18:15 - ŠKOLSKA LIGA (R)
18:45 - TV PRODAJA
19:00 - ZEMLJA EMOCIJA, zabavni program
19:50 - 100 GODINA PRIJE: ISTRA, dokumentarni program
20:00 - TJEDNIK, informativni program
20:40 - ROTOR, sportski program
21:10 - INSPIRAOINA, zabavni program
22:00 - TJEDNIK (R)
22:30 - NOVI MILENIJ, obrazovni program
23:00 - ASTRO PLUS (18)
07:00 - TV PRODAJA
08:00 - YOGA I PILATES, emisija o zdravlju
08:15 - TJEDNIK (R)
08:45 - ČUVARICA PRIČA (R)
08:55 - GLAZBA ZA DJECU, glazbeni program
09:10 - 100 GODINA PRIJE: ISTRA (R)
09:15 - TV PRODAJA
09:30 - RIVIJERA (R)
10:05 - TV PRODAJA
10:35 - PRIPREMA, POZOR, SPORT! (R)
11:50 - OTVORENO NEBO, dokumentarni program
12:20 - TV PRODAJA
12:35 - RUŽIČASTO, (R)
13:40 - GLAZBA
13:50 - TV PRODAJA
14:05 - HISTORIA (R)
14:35 - TV PRODAJA
14:50 - JEZIK NA ŽLICU, obrazovni program
15:15 - TV PRODAJA
15:30 - OTVORENO NEBO, dokumentarni program
16:00 - VIJESTI, informativni program
16:20 - CENZURA, informativni program
17:25 - TV PRODAJA
17:40 - SLUČAJNI PROLAZNICI, dokumentarni program
17:45 - ČA SU ME NAVADILI, obrazovni program
18:00 - VIJESTI (R)
18:20 - STORIE SENZA CONFINI, informativni program
18:55 - VIDEOSTRANICE
19:00 - RIVIJERA, zabavni program
19:40 - ČUVARICA PRIČA, obrazovni program
19:50 - 100 GODINA PRIJE: ISTRA, dokumentarni program
20:00 - VIJESTI, informativni program
20:30 - SLUČAJNI PROLAZNICI, dokumentarni program
20:35 - ZEMLJA EMOCIJA (R), zabavni program
22:00 - VIJESTI (R)
22:30 - TV AUTOMAGAZIN, obrazovni program
23:00 - ASTRO PLUS (18)
07:00 - Tv prodaja
08:00 - Yoga i pilates, emisija o zdravlju
08:15 - Vijesti (r)
08:40 - Čuvarica priča (r)
08:50 - Glazba za djecu, glazbeni program
09:05 - TV prodaja
09:20 - 100 godina prije: Istra (r)
09:25 - Slučajni prolaznici (r)
09:30 - Rivijera (r)
10:05 - Tv prodaja
10:35 - Šareni svijet (r)
11:35 - Tv prodaja
11:50 - Otvoreno nebo, dokumentarni program
12:20 - Tv prodaja
12:35 - Ljetni ritam (r)
13:30 - Tv prodaja
13:45 - Riznica znanja, obrazovni program
14:15 - Tv prodaja
14:30 - CMC TOP 30
15:10 - 100 godina prije: Istra (r)
15:15 - Tv prodaja
15:30 - Otvoreno nebo, dokumentarni program
16:00 - Vijesti, informativni program
16:20 - Inspiraoina, (r)
17:10 - Plaže, zabavni program
18:00 - Vijesti (r)
18:20 - Rotor (r)
18:55 - Videostranice
19:00 - Rivijera, mozaična emisija
19:40 - Čuvarica priča, obrazovni program
19:50 - 100 godina prije: Istra, dokumentarni program
20:00 - Vijesti, informativni program
20:30 - Ča su me navadili (r)
20:40 - Moj posao, informativni program
20:50 - Ljetni ritam, zabavni program
22:00 - Vijesti (r)
22:30 - Zemlja emocija live (r)
23:00 - Astro plus (18)
01:00 - Odjavna špica
07:00   TV PRODAJA
08:00   YOGA I PILATES, emisija o zdravlju
08:15   VIJESTI (R)
08:40   ČUVARICA PRIČA (R)
08:50   GLAZBA ZA DJECU, glazbeni program
09:05   TV PRODAJA
09:20   100 GODINA PRIJE: ISTRA (R)
09:25   SLUČAJNI PROLAZNICI (R)
09:30   RIVIJERA (R)
10:05   TV PRODAJA
10:35   CENZURA (R)
11:35   TV PRODAJA
11:50   OTVORENO NEBO, dokumentarni program
12:20   TV PRODAJA
12:35   STORIE SENZA CONFINI (R)
13:10   NOVI MILENIJ  (R)
13:40   TV PRODAJA
13:55   KULT KULTURE(R)
14:25   TV PRODAJA
14:40   SLOBODNI FILOZOFSKI  (R)
15:10   100 GODINA PRIJE: ISTRA (R)
15:15   TV PRODAJA
15:30   OTVORENO NEBO, dokumentarni program
16:00   VIJESTI, informativni program
16:20   LJETNI RITAM (R)
17:30   TV PRODAJA
17:45  ČA SU ME NAVADILI, obrazovni program
18:00   VIJESTI (R)
18:20   IZ SRCA EUROPE
18:50   VIDEOSTRANICE
19:00   RIVIJERA, zabavni program
19:40   ČUVARICA PRIČA, obrazovni program
19:50   100 GODINA PRIJE: ISTRA, dokumentarni program
20:05   VIJESTI, informativni program
20:30   SIDI DA TI REČEN, dokumentarni program
21:00   LJETNI SPORT, sportski program
22:00   VIJESTI (R)
22:30   OPUŠTENO (R)
23:00   ASTRO PLUS (18)
01:00   ODJAVNA ŠPICA
07:00 - TV prodaja
08:00 - Yoga i pilates, emisija o zdravlju
08:15 - Vijesti (R)
08:40 - Čuvarica priča (R)
08:50 - Glazba za djecu, glazbeni program
09:05 - Tv prodaja
09:20 - 100 godina prije: Istra (r)
09:25 - Slučajni prolaznici (r)
09:30 - Rivijera (r)
10:05 - Tv prodaja
10:35 - Šareni svijet (r)
11:35 - Tv prodaja
11:35 - Otvoreno nebo, dokumentarni program
12:20 - TV prodaja
12:35 - Ljetni ritam (R)
13:35 - TV prodaja
13:50 - Iz srca Europe (R)
14:25 - Tv prodaja
14:40 - Top 40 strana
15:15 - TV prodaja
15:30 - Otvoreno nebo, dokumentarni program
16:00 - Vijesti, informativni program
16:20 - Sidi da ti rečen (R)
16:50 - Ljetni sport (R)
17:45 - Putomanija, dokumentarni program
18:00 - Vijesti (R)
18:00 - Historia, dokumentarni program
18:00 - Videostranice
19:00 - Rivijera, zabavni program
19:40 - Čuvarica priča, obrazovni program
19:50 - 100 godina prije: Istra, dokumentarni program
20:00 - Vijesti, informativni program
20:30 - Slučajni prolaznici
20:40 - Zemlja emocija, zabavni program
22:00 - Vijesti (R)
22:30 - Kratki rezovi, umjetnost i kultura
23:00 - Astro plus (18)
07:00 TV PRODAJA
08:00 YOGA I PILATES, emisija o zdravlju
08:15 VIJESTI (R)
08:40 ČUVARICA PRIČA (R)
08:50 GLAZBA ZA DJECU, glazbeni program
09:05 TV PRODAJA
09:20 100 GODINA PRIJE: ISTRA (R)
09:25 SLUČAJNI PROLAZNICI (R)
09:30 RIVIJERA (R)
10:05 TV PRODAJA
10:35 JEZIK NA ŽLICU (R)
11:00 RIZNICA ZNANJA (R)
11:30 100 GODINA PRIJE: ISTRA (R)
11:35 TV PRODAJA
11:50 OTVORENO NEBO, dokumentarni program
12:20 TV PRODAJA
12:35 ZEMLJA EMOCIJA (R)
13:50 TV PRODAJA
14:05 RIZNICA ZNANJA (R)
14:35 TV PRODAJA
14:50 GLAZBA
15:15 TV PRODAJA
15:30 OTVORENO NEBO, dokumentarni program
16:00 VIJESTI, informativni program
16:20 PROMJENA OKVIRA, dokumentarni program
16:55 SLUČAJNI PROLAZNICI (R)
17:00 ZEMLJA EMOCIJA (R)
17:30 SIDI DA TI REČEN (R)
18:00 VIJESTI (R)
18:20 ROTOR (R)
18:50 VIDEOSTRANICE
19:00 RIVIJERA, zabavni program
19:40 ČUVARICA PRIČA, obrazovni program
19:50 100 GODINA PRIJE: ISTRA, dokumentarni program
20:00 VIJESTI, informativni program
20:30 INTERVJU TJEDNA
20:50 ZEMLJA EMOCIJA, zabavni program
22:00 VIJESTI (R)
22:30 TOP 30 STRANA (R)
23:00 ASTRO PLUS (18)