Home Kontakt

Kontakt

TV Istra je regionalna televizija sa sjedištem u Pazinu.

Adresa: Trg pod lipom 1, Pazin, Hrvatska
Telefon: +385 (0)52 637 992 / +385 (0)52 637 995

Info: tvistra@tvistra.hr

Marketing: marketing@tvistra.hrelvija.ceh@tvistra.hririna.basara@tvistra.hr

Voditeljica marketinga i prodaje: Irina Basara,  irina.basara@tvistra.hr

Redakcija: redakcija@tvistra.hr

Voditelj tehnike: Veljko Paćelat, veljko.pacelat@tvistra.hr

Glavna urednica: Ana Pisak, ana.pisak@tvistra.hr

Članica Uprave društva – direktorica: Ivana Legin, ivana.legin@tvistra.hr

 

Ispunite kontaktni obrazac, odgovorit ćemo Vam putem e-maila:

ime i prezime (obvezno)

E-mail (obvezno)

Naslov

Vaša poruka ili upit